Květen 2012

Stargate (trailer) | Out Of Mind

27. května 2012 v 16:43 | Meredith |  SG-1 videa
Já vím, že to tu posledních pár dní stojí, ale nějak nemám čas :-( Konec roku, učení, je pěkně... a nějak nemám ani na blogování chuť :-( Ale tak aby to tu vážně jen tak nestálo, tak přidávám video, SG cast, je to udělané jako moc pěkný trailer na film :-)


SG-1 se stěhuje na Prima COOL

17. května 2012 v 20:35 | Meredith

Není to tak dlouho (rok-dva), co seriál SG-1 běžel několikrát za sebou na nově a nova cinema. Teď tento skvělý seriál s naší starou známou čtveřicí/šesticí stěhuje na kanál Prima COOL, kde poběží od 5.6. vždy v 17:05 :)

Popravdě, ačkoli nemusím český dabing u ničeho, nemůžu se dočkat! Už je to dlouho, co jsem si sama od sebe SG-1 pustila, poseldní dobou se kvůli tomu nemůžu ani vžít do povídek, takže si od toho slibuju, že to ve mně znovuobnoví zájem :-)

Emilie Ullerup mi odpověděla na twitter!

4. května 2012 v 18:23 | Meredith
Hej děcka! Představte si: koukala jsem s bratrem na hokej (Dánsko:Česko) a vzpomněla jsem si, že Emilie Ullerup (Ashley Magnus) je z Dánska... tak jsem to zmínila na twitteru a ona mi odepsala! Je to třetí slavný člověk, co mi odepsal!!! Vlastně druhý, Jordan Hinson můj tweet jen retweetla :D


btw Česko vyhrálo 2:0 xD