Leden 2013

Zapomenuté vzpomínky - Epilog

14. ledna 2013 v 12:00 | Meredith |  FF - Zapomenuté vzpomínky

Takže, je tu poslední část povídky Zapomenuté vzpomínky, kterou jsem zveřejňovala téměř 4 měsíce každé pondělí. Tato povídka je na delší dobu moje poslední kapitolovka. Mám sice rozepsanou další, ale zveřejňovat ji začnu až po své maturitě, nýbrž ji nestíhám psát a zároveň si vypracovávat maturitní otázky a učit se je. Občas se tu na odreagování objeví nějaká jednorázovka, takže úplně na suchu snad nebudete. Možná až v květnu, kdy budu odpočítávat k maturitě a přijímačkám už jen hodiny. No nic, užijte si konečnou část a pište do komentářů, co si o ní myslíte :-)


Archa pravdy dostane nový dabing!!!

2. ledna 2013 v 11:44 | Meredith

Všichni si jste jistě vědomí té tragédie, která postihla film Archa pravdy v českém znění. Neznám nikoho, kdo by byl schopný dokoukat tenhle film v češtině... většinou už po prvních deseti sekundách to každý přepíná do angličtiny a přihazuje titulky... To by se mělo změnit!! Podle článku na sg-portal.eu se Sekupina Nova rozhodla film během ledna předabovat! Není sice 100% jisté, že dabing bude tentokrát povedený, ani že se ho budou účastnit dabéři ze seriálu (Simona Postlerová, David Prachař apod.), ale už jen ten fakt, že se Nova rozhodla s tím něco během ledna udělat, svědčí o tom, že ví, že je něco v nepořádku! Do vysílání by měla Archa Pravdy jít již v únoru 2013! Jsem tedy zvědavá, jak to dopadne! :-)

Šťastný nový rok...

2. ledna 2013 v 11:23 | Meredith

Vím, že jdu s křížkem po funuse, jak se říká, ale asi bych vám měla popřát šťastný nový rok. Včera ani předevčírem na to nebyl moc čas. A ano, přiznávám, že jsem byla i dost líná. Nicméně bych vám ráda popřála do nového roku všechno nejlepší, hodně štěstí a úspěchů!